OXFORD - Kurs / nauka języka angielskiego online poziom średniozaawansowany - Gdańsk Trójmiasto - szkoła językowa

Oxford Language Centre

strefa kursanta
 zaloguj się
strona główna > kursy online

Kursy online

Zajęcia online z lektorem to lekcje "na żywo" prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej. To kursy skierowane do kursantów indywidualnych.

Kurs języka angielskiego , niemieckiego i hiszpańskiego ogólnego

Szczególny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w  wybranym języku . Tematy zajęć obejmują codzienne sytuacje (podróż, restauracja, hotel, bank…) oraz wybrane przez ucznia zagadnienia związane z jego zainteresowaniami czy indywidualnymi potrzebami. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs Business English 

Przeznaczony jest dla osób wykorzystujących język angielski w pracy. Kurs oparty jest o zagadnienia związane z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.

Konwersacje : angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Zajęcia prowadzone indywidualnie są przeznaczone dla osób znających język  co najmniej na poziomie B1 (średniozaawansowanym), pragnących dalej rozwijać umiejętności swobodnego mówienia. Zajęcia na życzenie prowadzone mogą być przez native-speakera.

Kurs egzaminacyjny

Kursy przygotowujące do egzaminów  z j. angielskiego :FCE, CAE, CPE ,TOEIC, j. niemieckiego : ZD, ZMP I MATURY. Kursy przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą podejść do egzaminu potwierdzającego kompetencje językowe i uzyskać certyfikat uznawany przez wiele uczelni oraz formy zarówno na polskim, jaki zagranicznym rynku pracy.

Bezpłatna lekcja testowa

nie czekaj! zapisz się na bezpłatną lekcję testową

W trakcie tej 20 minutowej prezentacji sprawdzisz jak funkcjonuje platforma do nauczania, zapoznasz się z takim rodzajem nauczania.

Twoja wiadomość została wysłana